Prosecco Piknik | Vinohrady, Sady Svatopluka Čecha - Prosecco giro del festival
Prosecco Piknik🥂💚
⏰
10.9.21 – 15:00 – 22:00
11.9.21 – 12:00 – 22:00
📍
Vinohrady – Praha 2, Sady Svatopluka Čecha
A je to tady! PIKI znovu přijíždí do samotného srdce Vinohrad a zastaví v parku Sady Svatopluka Čecha. Přijďte s námi napsat další „PIKI příběhy v parku“.
~~
Ukazuje se, obzvláště poslední dobou, jak moc je důležité, jakou výhodou a nezbytností je trávit čas na vzduchu. Vyhledáváme přírodu a vzdušné prostředí, lesy, louky i parky a znovu objevujeme cestu a návrat k ní. A abyste si to užili v harmonii a souznění, bez jakýchkoliv starostí a v úplné pohodě, proto přijíždí PIKI.
~~
V pátek 10. a sobotu 11. 9. 2021, na Vinohradech v parku Sady Svatopluka Čecha, budete mít šanci ochutnat především různé druhy Prosecca a italské jidlo, a to přímo na trávě v nádherném prostředí zeleném srdci 💚Prahy 2.
Vezměte si deku, nebo si ji u nás půjčte a relaxujte se svými přáteli a rodinou. Zaposlouchejte se do hudebního programu, který je součástí.
Vstup je zdarma! Pokud k nám přijdejte, jedinou podmínkou je, že si zakoupíte naši značkovou sklenici za 100 Kč, která vám zůstane a po pikniku si ji odnesete s sebou domů.
~~
Tento zcela nový projekt vychází z oblíbených festivalů, které společnost pořádá již řadu let pod značkou MyFest. Posunem a vlastně přirozeným vývojem je především uspořádat menší akce než je festival, pro menší počet osob a minimalizovat tak možnost rizikových setkání, ale primárním cílem je zavést tradiční pikniky v moderním pojetí a to v městských parcích, které budou přetrvávat možná i řadu let. PIKI příběhy v parku společně s vámi, chceme psát příběhy, na které nikdy nezapomenete.