Prosecco Piknik | v parku vedle Břevnovského kláštera
Prosecco Piknik🥂💚
⏰
17.9.21 – 15:00 – 22:00
18.9.21 – 12:00 – 22:00
📍
v parku vedle Břevnovského kláštera
ul. Markétská 1/28, Praha 6.
A je to znovu tady! Piknik v nádherném prostředí v parku vedle Břevnovského kláštera. Přijďte s námi napsat další „PIKI příběhy v parku“.
~~
Ukazuje se, obzvláště poslední dobou, jak moc je důležité, jakou výhodou a nezbytností je trávit čas na vzduchu. Vyhledáváme přírodu a vzdušné prostředí, lesy, louky i parky a znovu objevujeme cestu a návrat k ní. A abyste si to užili v harmonii a souznění, bez jakýchkoliv starostí a v úplné pohodě, proto přijíždí PIKI.
~~
V pátek 17. a sobotu 18.9.2021 v parku vedle Břevnovského kláštera, budete mít šanci ochutnat především různé druhy Prosecca a italské speciality, přímo na trávě v nádherném prostředí Břevnova.
Vezměte si deku, nebo si ji u nás půjčte a relaxujte se svými přáteli a rodinou. Zaposlouchejte se do hudebního programu, který je součástí.
Vstup je zdarma! Pokud k nám přijdejte, jedinou podmínkou je, že si zakoupíte naši značkovou sklenici za 100 Kč, která vám zůstane a po pikniku si ji odnesete s sebou domů.
~~
Tento zcela nový projekt vychází z oblíbených festivalů, které společnost pořádá již řadu let pod značkou MyFest. Posunem a vlastně přirozeným vývojem je především uspořádat menší akce než je festival, pro menší počet osob a minimalizovat tak možnost rizikových setkání, ale primárním cílem je zavést tradiční pikniky v moderním pojetí a to v městských parcích, které budou přetrvávat možná i řadu let. PIKI příběhy v parku společně s vámi, chceme psát příběhy, na které nikdy nezapomenete.